Dom ProduktySprzęt do testowania tworzyw sztucznych

Sprzęt do prób pożarowych Kalorymetr stożkowy ASTM E1474 dla materiałów budowlanych

Orzecznictwo
dobra jakość Sprzęt do testowania palności na sprzedaż
dobra jakość Sprzęt do testowania palności na sprzedaż
Zanim kupię maszynę, widzę, że nasz partner używa twojej maszyny, po jej otrzymaniu wszystko jest w porządku. dzięki, mam nadzieję, że następnym razem się umówisz.

—— Max Will

Na początku martwię się, czy Twoja firma może dostarczyć na czas, Okazuje się, że Twoja firma jest dobra, bez opóźnień

—— Peter Huang

Dobra współpraca! Doceniliśmy wsparcie Państwa firmy za nasze projekty. Bardzo dobra obsługa.

—— Pan Hussain

Profesjonalna oferta cenowa, profesjonalna technologia, dzięki której otrzymujemy terminowe towary, godne zaufania przedsiębiorstwa.

—— Pan Paul Garry

Im Online Czat teraz

Sprzęt do prób pożarowych Kalorymetr stożkowy ASTM E1474 dla materiałów budowlanych

Chiny Sprzęt do prób pożarowych Kalorymetr stożkowy ASTM E1474 dla materiałów budowlanych dostawca

Duży Obraz :  Sprzęt do prób pożarowych Kalorymetr stożkowy ASTM E1474 dla materiałów budowlanych

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: DAXIAN
Orzecznictwo: CE, SGS, ISO
Numer modelu: DX8348A

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Standardowy drewniany futerał eksportowy
Czas dostawy: 30 dni po potwierdzeniu zamówienia
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, W gotówce
Możliwość Supply: 30 zestawów miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Moc: 380 V, 50 Hz Użycie: Kalorymetria stożkowa
Standardy: ASTM E1354, ASTM E1474, ASTM E1740 Grzejnik: 100 kW / m2
Oprogramowanie: ConeCalc Eksportowanie danych: System zarządzania pożarem

Kalorymetr stożkowy Sprzęt do badania odporności ogniowej dla materiałów budowlanych ISO 5660

Opis:

Kalorymetr stożkowy jest najbardziej znanym urządzeniem w skali laboratoryjnej w zakresie badań ogniowych.

Uwolnienie ciepła jest kluczowym pomiarem wymaganym do oceny rozwoju pożaru materiałów i produktów. Tradycyjnie było to bardzo trudne do zmierzenia, a ostatnio przeprowadzono pełne testy przedmiotów (np. Mebli) poprzez wypalenie tych artykułów i pomiar wydzielonego ciepła za pomocą techniki zwanej kalorymetrią wyczerpania tlenu.

We wczesnych latach 80-tych pracownicy NIST (wcześniej NBS) w USA postanowili wyprodukować ulepszony test uwalniania ciepła na skalę laboratoryjną, który pozwoliłby na pokonanie niedociągnięć w istniejących małych próbach uwalniania ciepła, które polegały na pomiarze entalpii przepływu w zamkniętych systemach . Kalorymetrię zubożania tlenu określono jako najlepszą metodę pomiaru. Jest to oparte na empirycznej obserwacji, że ciepło uwalniane przez spalane materiały jest wprost proporcjonalne do ilości tlenu zużywanego w procesie spalania. Instrument nazwano Kalorymetrem Stożkowym. Nazwa ta pochodzi od kształtu ściętej stożkowej grzałki, która jest wykorzystywana do napromieniowania próbki do badań przy strumieniach do 100 kW / m2 w teście.

Podanie:

Kalorymetr stożkowy został wyprodukowany w celu spełnienia wszystkich istniejących norm (w tym ISO 5660, ASTM E1354, ASTM E1474, ASTM E1740, ASTM F1550, ASTM D6113, CAN ULC 135 i BS 476 część 15) i można go również nabyć w formie modułowej, aby Laboratoria o szczególnym zainteresowaniu, takie jak wydzielanie ciepła, utrata masy, produkcja dymu itp., mogą początkowo zakupić wymagane części, a następnie dodać dalsze oprzyrządowanie do tych samych szafek w celu ukończenia pełnej specyfikacji instrumentu. To tylko jedna z zalet kalorymetru stożkowego.

Standardy:

ISO 5660: Testy reakcji na ogień - wydzielanie ciepła, wytwarzanie dymu i wskaźnik utraty masy.

ASTM E1354: Standardowa metoda badania współczynnika oddawania ciepła i widzialności dymu dla materiałów i produktów przy użyciu kalorymetru zużycia tlenu.

BS 476: Część 15: Próby ogniowe materiałów i konstrukcji budowlanych. Część 15: Metoda pomiaru szybkości uwalniania ciepła z produktów.

GB / T 16172-2007: Metoda badania szybkości wydzielania ciepła z materiałów budowlanych

Pełny system składa się z:

1. Grzałka stożkowa - jest nawinięta w kształcie stożka ściętego o mocy znamionowej 5000 W przy 230 V i mocy cieplnej 100 kW / m2.
2. Urządzenie do testowania próbek poziomo lub pionowo
3. Regulacja temperatury za pomocą termopar 3 typu K i 3-termicznego regulatora temperatury (PID).
4. Mechanizm Split Shutter - chroni obszar próbki przed testem. Dzięki temu początkowy pomiar masy jest stabilny, a operator ma dodatkowy czas na sprawdzenie systemu przed rozpoczęciem testu. Ten dodany czas jest bardzo ważny dla łatwych do zapalenia próbek, które często ulegają przedwczesnemu zapaleniu, jeśli mechanizm migawki nie jest używany.
5. Uchwyty preparatów - dla próbek o grubości od 100 mm x 100 mm do 50 mm, w orientacji poziomej i pionowej.
6. Komórka obciążeniowa - pomiary masy przeprowadza się za pomocą czujnika tensometrycznego z dokładnością 0,01 g. Wyposażony w szybkie elektroniczne urządzenie do tarowania i mechaniczne ograniczniki, aby uniknąć uszkodzenia, zapewnia stabilne wyniki i długą żywotność.
7. Iskr zapłonu - przez generator iskry 10 kV wyposażony w wyłącznik bezpieczeństwa. Zapalnik jest automatycznie pozycjonowany za pomocą dźwigni połączonej z mechanizmem migawki.
8. Układ wydechowy - wykonany ze stali nierdzewnej dla długiej żywotności. Obejmuje to okap, sondę do pobierania próbek gazu, wentylator wyciągowy (z regulowaną regulacją przepływu od 0 do 50 g / s, z rozdzielczością co najmniej 0,1 g / s) i pomiar przepływu z płytki otworowej (termoelement i przetwornik różnicy ciśnień). Normalna praca ma nominalną prędkość 24 l / s.
9. Pobieranie próbek gazu - składa się z filtrów cząstek stałych, schłodzonej pułapki na zimno, pompy, kolumn suszących i kontroli przepływu.
10. Analiza tlenowa - paramagnetyczny analizator tlenu, który ma zakres 0-25% i działanie zgodne z normami.
11. Dym zaciemnienia - mierzony za pomocą systemu laserowego, przy użyciu fotodiod i 0,5 mW helowego lasera neonowego, z detektorami głównymi i referencyjnymi (kompensacyjnymi). Dostarczane z kołyską do ustawiania i 0,3, 0,8 filtrem o neutralnej gęstości do kalibracji.
12. Heat Flux Meter - do ustawiania poziomu natężenia promieniowania na powierzchni próbek.
13. Palnik kalibracyjny - do kalibracji szybkości uwalniania ciepła mierzonej aparatem z metanem o czystości 99,5%.
14. Akwizycja danych - Agilent Data Acquisition / Switch Unit wyposażony w 3-slotową kartę z 6½-cyfrowym (22-bitowym) wewnętrznym DMM umożliwiającym do 120 pojedynczych lub 48 podwójnych pomiarów. Szybkości skanowania do 250 kanałów / s są dostępne w standardzie z interfejsem GPU 115kbaud RS232 i PCI GPIB. Wszystkie odczyty są automatycznie oznaczane czasem i mogą być przechowywane w nieulotnej pamięci o pojemności 50 000.
15. Oprogramowanie ConeCalc - jest dostępne w wielu językach, w tym w języku angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim i japońskim. Interfejs użytkownika to system oparty na systemie Microsoft Windows z "przyjaznymi dla użytkownika" działaniami przycisku i standardowymi polami do wprowadzania danych systemu Windows, rozwijanymi przyciskami wyboru, polami wyboru i przełącznikami zdolnymi do:
Wyświetlanie statusu instrumentu
Kalibracja instrumentu i przechowywanie wyników kalibracji
Zbieranie danych wygenerowanych podczas testu
Obliczanie wymaganych parametrów
Przedstawianie wyników w sposób zatwierdzony przez normy
Uśrednienie wielu testów
Eksport danych do FDMS (Fire Data Management System) - format używany przez duże europejskie i amerykańskie laboratoria do udostępniania danych między laboratoriami za pomocą różnych kalorymetrów.
Eksportowanie pliku CSV (zmienna rozdzielana przecinkami) w celu szybkiego przesłania do arkusza kalkulacyjnego.

Szczegóły kontaktu
DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED

Osoba kontaktowa: Sophia

Tel: +8618993116100

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)