Dom

DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED

Orzecznictwo
dobra jakość Sprzęt do testowania palności na sprzedaż
dobra jakość Sprzęt do testowania palności na sprzedaż
Zanim kupię maszynę, widzę, że nasz partner używa twojej maszyny, po jej otrzymaniu wszystko jest w porządku. dzięki, mam nadzieję, że następnym razem się umówisz.

—— Max Will

Na początku martwię się, czy Twoja firma może dostarczyć na czas, Okazuje się, że Twoja firma jest dobra, bez opóźnień

—— Peter Huang

Dobra współpraca! Doceniliśmy wsparcie Państwa firmy za nasze projekty. Bardzo dobra obsługa.

—— Pan Hussain

Profesjonalna oferta cenowa, profesjonalna technologia, dzięki której otrzymujemy terminowe towary, godne zaufania przedsiębiorstwa.

—— Pan Paul Garry

Im Online Czat teraz

DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED

1 2 3 4 5 6 7 8 9
DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED
Firma Uczestnictwo w stowarzyszeniu ochrony przeciwpożarowej Warsztat Przestrzeń biurowa Linia produkcyjna Recepcja firmy Certyfikat Przesyłka Przesyłka

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : DAXIAN
Ilość pracowników : 150~200
Coroczne wyprzedaże : 8,000,000-10,000,000
Rok założenia : 2004
pc Export : 60% - 70%
DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED znajduje się w mieście Chang'an, mieście Dongguan, w prowincji Guangdong, w pięknej delcie Rzeki Perłowej. Dzięki zaawansowanemu ruchowi jest to prywatna firma zajmująca się produkcją, projektowaniem, rozwojem i sprzedażą sprzętu i instrumentów testowych. Przez lata firma rozwinęła silny profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy zajmujący się opracowywaniem dwóch serii urządzeń testowych i niestandardowych urządzeń automatyki. Produkty urządzeń testowych są szeroko stosowane w drutach, kablach, tworzywach sztucznych, gumie, skórze, obuwiu materiały, sprzęt, elektronika, materiały budowlane, chemikalia, tekstylia, opakowania, zabawki i inne branże; produkty spełniają normy UL, CSA, VDE, CCC, GB, ASTM, ISO, BS, JIS, SATRA, CIE, ANSI, EN, DIN i inne; Zgodnie z koncepcją automatyzacji przyrządu, używamy automatyzacji i sprzętu testującego, aby osiągnąć automatyzację przyrządu. Dąży do prostej obsługi, kompleksowości, szerokiego zastosowania, wysokiej zawartości technicznej, dokładnych danych testowych, pełnej komputeryzacji danych, bez potrzeby ręcznej obsługi i udziału w obliczeniach, minimalizując błędy testowe.
Firma DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED opracowała sprzęt do testowania śledzenia wycieków wysokiego napięcia, maszynę do testowania wibracji, maszynę do testowania wtyczek, cyfrowy tester indeksu tlenowego, tekstylny tester płomienia, tester wytrzymałości dielektrycznej materiałów stałych i automatyczny robot spawalniczy, automatyczną maszynę dozującą , Elektroniczna uniwersalna maszyna do testowania, hydrauliczna uniwersalna maszyna do testowania, maszyna do testowania ciśnienia, maszyna do badania wpływu, maszyna do badania gęstości dymu, maszyna do badania palności materiałów budowlanych, maszyna do testowania palności materiałów budowlanych, materiał budowlany łatwopalne maszyny do testowania seksu, kilkanaście Seria, ponad 100 rodzajów produktów, jest szeroko stosowana w budownictwie, produkcji maszyn, elektronice, przemyśle chemicznym, uniwersytetach, instytutach badawczych i innych dziedzinach. Ze względu na wysoką zawartość techniczną produktów, dobrą jakość i terminową obsługę, firma zyskała uznanie i miłość większości użytkowników.
DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED przestrzega zasady „ uczciwości, innowacji, pragmatyzmu i usług ”; przestrzega zasady „ Zorientowany na ludzi, przede wszystkim na technologię, na pierwszym miejscu na jakość i na klienta ”; zorientowany na rynek i jakość produktu jako życie korporacyjne, innowacje naukowe i wysiłki na rzecz rozszerzenia zastosowań produktu, poprawy dokładności testowania produktu, poprawy wiedzy o produkcie i niezawodności.
Firma opowiada się za koncepcją marketingu usług: „nie martwić klientów, a klienci wygrywają pierwsi” i szczerze współpracuje z Tobą, aby stworzyć lepszą przyszłość. Serdecznie witamy nowych i starych przyjaciół w kraju i za granicą, aby odwiedzać lub negocjować interesy!
Szczegóły kontaktu
DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED

Osoba kontaktowa: Miss. Sophia Su

Tel: 86-0769-13266221899

Faks: 86-0769-33220970

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)