Dom

DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Sprzęt do testowania palności na sprzedaż
dobra jakość Sprzęt do testowania palności na sprzedaż
Zanim kupię maszynę, widzę, że nasz partner używa twojej maszyny, po jej otrzymaniu wszystko jest w porządku. dzięki, mam nadzieję, że następnym razem się umówisz.

—— Max Will

Na początku martwię się, czy Twoja firma może dostarczyć na czas, Okazuje się, że Twoja firma jest dobra, bez opóźnień

—— Peter Huang

Dobra współpraca! Doceniliśmy wsparcie Państwa firmy za nasze projekty. Bardzo dobra obsługa.

—— Pan Hussain

Profesjonalna oferta cenowa, profesjonalna technologia, dzięki której otrzymujemy terminowe towary, godne zaufania przedsiębiorstwa.

—— Pan Paul Garry

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5 6 7
DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED
Fabryka
Factory 2
Factory 3
Showroom
Warsztat
Przestrzeń biurowa
Warsztat

Fabryka

Factory 2

Factory 3

Showroom

Warsztat

Przestrzeń biurowa

Warsztat

Personel ciężko pracuje

 • Linia produkcyjna
  DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED znajduje się w Chang'an Town, Dongguan City, w prowincji Guangdong, w pięknej delcie Rzeki Perłowej. Dzięki zaawansowanemu ruchowi jest to prywatna firma zajmująca się produkcją, projektowaniem, rozwojem i sprzedażą urządzeń testowych i instrumentów. Firma opracowała przez lata ustanowiony silny profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy poświęcony rozwój dwóch serii sprzętu badawczego i niestandardowego sprzętu automatyki, produkty wyposażenia testowego są szeroko stosowane w drut, kabel, plastik, guma, skóra, buty materiały, sprzęt, elektronika, materiały budowlane, chemikalia, tekstylia, opakowania, zabawki i inne branże; produkty spełniają normy UL, CSA, VDE, CCC, GB, ASTM, ISO, BS, JIS, SATRA, CIE, ANSI, EN, DIN i inne; niestandardowy sprzęt automatyzacji, możemy rozwijać i projektować zgodnie z potrzebami klienta. Zgodnie z koncepcją automatyzacji przyrządów stosujemy automatykę i sprzęt testujący w celu osiągnięcia automatyzacji urządzenia. Dąży do prostej obsługi, kompleksowości, szerokiego zastosowania, wysokiej zawartości technicznej, dokładnych danych testowych, pełnej komputeryzacji danych, bez potrzeby obsługi ręcznej i udziału w obliczeniach, minimalizując błędy testowe.
  DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED opracował sprzęt do testowania wycieków wysokiego napięcia, maszynę do testowania wibracji, maszynę do testowania wtyczek, cyfrowy tester wskaźnika tlenu, tester płomienia tekstyliów, tester wytrzymałości dielektrycznej materiału stałego i automatyczny robot spawalniczy, Automat dozujący , Elektroniczna maszyna do testowania uniwersalnego, Uniwersalna maszyna do testowania hydraulicznego, Maszyna do testowania ciśnienia, Maszyna do testowania udarowego, Dekompozycja materiałów budowlanych Maszyna do testowania gęstości dymu, Maszyna do testowania niepalności materiałów budowlanych, Materiał do testowania palności materiałów budowlanych, Materiał budowlany Łatwopalne maszyny testujące seks, więcej niż tuzin serii, ponad 100 rodzajów produktów, są szeroko stosowane w budownictwie, produkcji maszyn, elektronice, przemyśle chemicznym, uniwersytetach, instytutach badawczych i innych dziedzinach. Ze względu na wysoką zawartość techniczną produktów, dobrą jakość i terminową obsługę, firma zdobyła uznanie i miłość od większości użytkowników.
 • OEM / ODM
  DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED przestrzega zasad " uczciwości, innowacji, pragmatyzmu i usługi "; realizuje zasadę: " Ludzie, Technologia, Jakość jako pierwsza, a Klient przede wszystkim "; zorientowane na rynek i jakość produktu jako życie korporacyjne, innowacje naukowe i wysiłki zmierzające do rozszerzenia aplikacji produktów, poprawy dokładności testów produktów, poprawy wiedzy o produktach i niezawodności.
  Firma opowiada się za koncepcją marketingu usługowego "nie dając klientom żadnych obaw, a klienci wygrywają" i szczerze współpracuje z Tobą, aby stworzyć lepszą przyszłość. Serdecznie witamy nowych i starych przyjaciół w kraju i za granicą, aby odwiedzić lub negocjować biznes!
 • R & D
  Daxian to profesjonalne chińskie przedsiębiorstwa produkcyjne zajmujące się badaniami i rozwojem, z wieloletnim doświadczeniem w zakresie badań i rozwoju, profesjonalnym zespołem technicznym i zapewnieniem jakości, które mogą zaspokoić potrzeby klientów w kraju i za granicą.

  E-mail: daxian02@jiance17.cn

  Tel: 86-13266221899

Szczegóły kontaktu
DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED

Osoba kontaktowa: Miss. Sophia Su

Tel: 86-0769-13266221899

Faks: 86-0769-33220970

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)