Dom ProduktySprzęt do testowania palności

Urządzenie do badania materiałów konstrukcyjnych, kaloryfery stożkowe z próbą ogniową ISO 5660

Orzecznictwo
dobra jakość Sprzęt do testowania palności na sprzedaż
dobra jakość Sprzęt do testowania palności na sprzedaż
Zanim kupię maszynę, widzę, że nasz partner używa twojej maszyny, po jej otrzymaniu wszystko jest w porządku. dzięki, mam nadzieję, że następnym razem się umówisz.

—— Max Will

Na początku martwię się, czy Twoja firma może dostarczyć na czas, Okazuje się, że Twoja firma jest dobra, bez opóźnień

—— Peter Huang

Dobra współpraca! Doceniliśmy wsparcie Państwa firmy za nasze projekty. Bardzo dobra obsługa.

—— Pan Hussain

Profesjonalna oferta cenowa, profesjonalna technologia, dzięki której otrzymujemy terminowe towary, godne zaufania przedsiębiorstwa.

—— Pan Paul Garry

Im Online Czat teraz

Urządzenie do badania materiałów konstrukcyjnych, kaloryfery stożkowe z próbą ogniową ISO 5660

Chiny Urządzenie do badania materiałów konstrukcyjnych, kaloryfery stożkowe z próbą ogniową ISO 5660 dostawca
Urządzenie do badania materiałów konstrukcyjnych, kaloryfery stożkowe z próbą ogniową ISO 5660 dostawca Urządzenie do badania materiałów konstrukcyjnych, kaloryfery stożkowe z próbą ogniową ISO 5660 dostawca Urządzenie do badania materiałów konstrukcyjnych, kaloryfery stożkowe z próbą ogniową ISO 5660 dostawca Urządzenie do badania materiałów konstrukcyjnych, kaloryfery stożkowe z próbą ogniową ISO 5660 dostawca

Duży Obraz :  Urządzenie do badania materiałów konstrukcyjnych, kaloryfery stożkowe z próbą ogniową ISO 5660

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: DAXIAN
Orzecznictwo: CE, SGS
Numer modelu: DX8348A

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Standardowy drewniany futerał eksportowy
Czas dostawy: 30 dni po potwierdzeniu zamówienia
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, W gotówce
Możliwość Supply: 30 zestawów miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Moc: 380 V, 50 Hz Użycie: Kalorymetria stożkowa
Nazwa: Stożkowy kalorymetr Standardy: ISO 5660
Moc cieplna: 100 kW / m2 Kontrola temp: PID
Wymiary komory sterującej: L700 * W600 * H1920mm Wymiar komory testowej: L1680 * W700 * H2410mm

ISO 5660 Sprzęt do badania odporności na palność Kalorymetr stożkowy do materiałów budowlanych

Opis:

Kalorymetr stożkowy jest najważniejszym przyrządem w skali laboratoryjnej w dziedzinie testów ogniowych.

Uwalnianie ciepła jest kluczowym pomiarem wymaganym do oceny rozwoju pożaru materiałów i produktów. Tradycyjnie bardzo trudno było zmierzyć, a ostatnio możliwe było testowanie na pełną skalę przedmiotów (np. Mebli) poprzez spalanie tych artykułów i pomiar wydzielonego ciepła za pomocą techniki zwanej kalorymetrią zubażania tlenu.

Na początku lat 80. pracownicy NIST (wcześniej NBS) w USA postanowili opracować ulepszony test uwalniania ciepła na stanowisku badawczym, który przezwyciężyłby niedociągnięcia istniejących testów uwalniania ciepła na małą skalę, które polegały na pomiarze entalpii wypływu zamkniętych systemów . Najlepszą metodą pomiaru była kalorymetria zubażania w tlen. Jest to oparte na obserwacji empirycznej, że ciepło uwalniane przez spalane materiały jest wprost proporcjonalne do ilości tlenu zużytego w procesie spalania. Przyrząd nazwano kalorymetrem stożkowym. Nazwa ta pochodzi od kształtu ściętego stożkowego grzejnika, który służy do naświetlania badanej próbki strumieniami o mocy do 100 kW / m2 w teście.

Podanie:

Kalorymetr stożkowy został wyprodukowany w celu spełnienia wszystkich istniejących norm (w tym ISO 5660, ASTM E1354, ASTM E1474, ASTM E1740, ASTM F1550, ASTM D6113, CAN ULC 135 i BS 476 część 15) i można go również kupić w formie modułowej, aby laboratoria o szczególnych zainteresowaniach, takie jak wydzielanie ciepła, utrata masy, wytwarzanie dymu itp., mogą początkowo zakupić potrzebne sekcje, a następnie dodać kolejne oprzyrządowanie do tych samych szaf w celu skompletowania instrumentu o pełnej specyfikacji. To tylko jedna z zalet kalorymetru stożkowego.

Standardy:

ISO 5660: Testy reakcji na ogień - wydzielanie ciepła, wytwarzanie dymu i wskaźnik utraty masy.

ASTM E1354: Standardowa metoda badania ciepła i widocznego poziomu uwalniania dymu dla materiałów i produktów przy użyciu kalorymetru zużycia tlenu.

BS 476: CZĘŚĆ 15: Testy ogniowe materiałów i konstrukcji budowlanych. Część 15: Metoda pomiaru szybkości wydzielania ciepła przez produkty.

GB / T 16172-2007: Metoda badania szybkości wydzielania ciepła przez materiały budowlane

Pełny system składa się z:

1. Grzejnik stożkowy - jest uzwojony w formie stożka ściętego o mocy 5000 W przy 230 V i mocy cieplnej 100 kW / m2.
2. Urządzenie do testowania próbek zorientowanych poziomo lub pionowo
3. Kontrola temperatury za pomocą termopar typu 3 i 3-termicznego regulatora temperatury (PID).
4. Mechanizm podzielonej migawki - chroni obszar próbki przed badaniem. Dzięki temu początkowy pomiar masy jest stabilny, a operator ma dodatkowy czas na sprawdzenie systemu przed rozpoczęciem testu. Ten dodatkowy czas jest bardzo ważny w przypadku próbek łatwopalnych, które często zapalają się przedwcześnie, jeśli nie stosuje się mechanizmu migawki.
5. Stojaki na próbki - dla próbek o grubości 100 mm x 100 mm do 50 mm, w orientacji poziomej i pionowej.
6. Tensometr - pomiary masy są przeprowadzane za pomocą tensometru z dokładnością do 0,01 g. Wyposażony w funkcję szybkiego elektronicznego tarowania i mechaniczne ograniczniki, aby uniknąć uszkodzeń spowodowanych ruchem, zapewnić stabilne wyniki i długą żywotność.
7. Zapłon iskrowy - za pomocą generatora iskier 10 kV wyposażonego w wyłącznik bezpieczeństwa. Zapłonnik jest automatycznie ustawiany za pomocą dźwigni połączonej z mechanizmem migawki.
8. Układ wydechowy - wykonany ze stali nierdzewnej dla długiej żywotności. Obejmuje to kaptur, sondę pierścieniową do próbkowania gazu, wentylator wyciągowy (z regulacją przepływu od 0-50 g / s, z rozdzielczością co najmniej 0,1 g / s) oraz pomiar przepływu w kryzie (termopara i przetwornik różnicy ciśnień). Normalna praca wynosi nominalnie 24 l / s.
9. Pobieranie próbek gazu - składające się z filtrów cząstek stałych, schładzanej chłodnicy, pompy, kolumn suszących i kontroli przepływu.
10. Analiza tlenu - paramagnetyczny analizator tlenu, który ma zakres 0–25% i wydajność zgodną ze standardami.
11. Zasłonięcie dymu - mierzone układem laserowym, przy użyciu fotodiod oraz lasera helowego Neon 0,5 mW, z głównymi i referencyjnymi (kompensacyjnymi) fotodetektorami. Dostarczany z kołyską wyrównującą i filtrami neutralnej gęstości 0,3, 0,8 do kalibracji.
12. Miernik strumienia ciepła - do ustawiania poziomu natężenia napromienienia na powierzchni próbek.
13. Palnik kalibracyjny - do kalibracji szybkości wydzielania ciepła mierzonej przez aparat przy użyciu metanu o czystości 99,5%.
14. Akwizycja danych - Agilent Data Acquisition / Switch Unit z 3-szczelinową kartą z 6½ cyfrowym (22-bitowym) wewnętrznym DMM umożliwiającym do 120 pojedynczych lub 48 podwójnych pomiarów. Prędkości skanowania do 250 kanałów / s są dostępne w standardzie z interfejsem RS232 115kbaud i PCI GPIB. Wszystkie odczyty są automatycznie oznaczane datą i mogą być przechowywane w nieulotnej pamięci do odczytu 50 000.
15. Oprogramowanie ConeCalc - jest dostępne w wielu językach, w tym angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim i japońskim. Interfejs użytkownika to system oparty na systemie Microsoft Windows z „przyjaznymi dla użytkownika” przyciskami i standardowymi polami wprowadzania danych Windows, rozwijanymi selektorami, polami wyboru i przełącznikami, które mogą:
Pokazuje status instrumentu
Kalibracja urządzenia i przechowywanie wyników kalibracji
Zbieranie danych generowanych podczas testu
Obliczanie wymaganych parametrów
Prezentowanie wyników w sposób zatwierdzony przez Normy
Uśrednianie wielu testów
Eksport danych do FDMS (Fire Data Management System) - format używany przez duże laboratoria europejskie i amerykańskie do udostępniania danych między laboratoriami o różnych kalorymetrach.
Eksportowanie pliku CSV (zmienna oddzielona przecinkami) w celu szybkiego przeniesienia do arkuszy kalkulacyjnych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki na zwiedzanie!

Nazwa firmy dostawcy Daxian International (HK) CO., Limited
adres spółki Changlian Industrial Building, 168 Zhenan West Road, Xiabian Community, Chang'an Town, Dongguan, Guang Dong, Chiny
Osoba kontaktowa Sophia Su
Numer telefonu komórkowego 86-13266221899
Numer telefonu 86-0769-82759287

Szczegóły kontaktu
DAXIAN INTERNATIONAL (HK) CO., LIMITED

Osoba kontaktowa: Sophia

Tel: +8618993116100

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)